23.10.2014. 18:00 | Univeryitet umetnosti u Beogradu, ygrada Rektorata

Univerzitet umetnosti u Beogradu poziva Vas na predavanje "Osobine i pozicija savremenog Političkog/Participativnog pozorišta kao prakse razvoja i otpora".

pozdravna reč

prof. dr Milena Dragićević Šešić, Univerzitet umetnosti u Beogradu

predavač

Prof. Dr. Tim Prentki, Professor of Theatre for Development at the University of Winchester

četvrtak, 23. oktobar, Svečana sala Rektorata Univerziteta umetnosti

(Kosančićev venac 29, Beograd) od  18 do 19:30 časova

Tim Prentkli je profesor Pozorišta za Razvoj na Vinčesterskom univerzitetu, UK gde je dvanaest godina vodio Master program Pozorište i mediji za razvoj. Član je uredništva Istraživanja edukacije dramskih umentosti i koautor dela Popularno pozorište u političkoj kulturi (Intellect, 2000). Koautor je dela Čitalac u primenjenom pozorištu (Routledge, 2009). Trenutno radi na monografiji Luda u evropskom pozorištu.

Коментари

Моля въведете потребителското си име, за да оставите коментар.

Консорциум