Festival Š.U.N.D.

19.05.2016. 20:00 | Dom kulture Studentski grad

Š.U.N.D. festival objavljuje svoju sedmu izložbu, koja će se održati u u Dom kulture Studentski grad grad na Novom Beogradu od 19. do 22. maja.

Temu ovogodišnjeg festivala inspirisao je Džek Keruak rečenicom ‘’Ako je umerenost mana- ravnodušnost je zločin’’

Svečano otvaranje festivala je 19. maja u 20h a na otvaranju će nastupiti Inex Cirkus Teatar

Tokom trajanja festivala, posetioci će imati priliku da vide radove mladih umetnika sa područja Evrope različitih umetničkih izraza, kao i bogat prateći program- performans Kvaka Teatar, veče slam poezije grupe Poezin, radionica posvećena grafičkom dizajnu...

Festival Š.U.N.D. će ove godine obeležiti dve gostujuće izložbe - iz Makedonije i iz Šabca. Organizacija Skopje Poster iz Makedonije će predstaviti izbor radova umetnika iz oblasti grafičkog dizajna, dok će Kombinart iz Šabca prikazati svoje radove.

Izvor: Š.U.N.D.

Komentarji

Morate biti prijavljeni, da objavite komentar.

Konzorcij