UNESCO katedra za kulturnu politiku i menadžment - predstavljanje master studija

27.05.2015. 18:00 | Beograd

Univerzitet umetnosti u Beogradu i Zadužbina Ilije M. Kolarca imaju zadovoljstvo da vas pozovu na predstavljanje master programa

UNESCO katedra za kulturnu politiku i menadžment
Kolarac, 27. maj u 18 časova, Sala Josif Pančić

Program, uslove upisa i prednosti studiranja kod nas predstaviće vam naše profesorke i bivše studentkinje:
- dr Milena Dragićević Šešić, red. prof. FDU i direktorka programa
- dr Ana Martinoli, docentkinja FDU
- Dragana Jevtić, alumna i menadžerka projekta Kreativno mentorstvo
- Tiffany Joy Ross, alumna i spisateljica
- Julija Matejić, alumna i koordinatorka programa.

Ako ste zainteresovani za društveni aktivizam i kulturu, želite da naučite kako se pišu projekti, kao i da budete deo međunarodnog okruženja, UNESCO katedra za kulturnu politiku i menadžment je pravo mesto za vas!

Kulturna politika i menаdžment u kulturi (interkulturаlizаm i medijаcijа nа Bаlkаnu) je međunarodni interdisciplinarni master progrаm Univerziteta umetnosti u Beogradu i Univerziteta Lion 2 i odvija se na engleskom jeziku.

Akreditovan u Francuskoj i Srbiji, i podržan od strane brojnih univerzitetа, profesionаlnih orgаnizаcijа i eksperаtа iz cele Evrope, progrаm je stekаo međunаrodni ugled i titulu UNESCO kаtedre, stoga privlаči studente iz celog svetа.

Direktori programa:
- prof. dr Milena Dragićević Šešić
- prof. dr Jacques Bonniel

Rokovi za prijavu na studije:
- 24. jun 2015.
- 18. septembar 2015

Za više informacija posetite: www.arts.bg.ac.rs
ili direktno kontaktirajte koordinatora programa: coordinator@arts.bg.ac.rs ili 011/2624281

Коментари

Морате да се логирате за да оставите коментар.

Конзорциум